Tehetségkutató Verseny Jegyzőkönyv 2017. | Nyomtatás |
2017. október 10.

Tehetségkutató Verseny

2017.09.29.

Zalaegerszeg

 

 

11-12 évesek                          9-10 évesek                                                       

 

Fiúk 60 m           1.Horváth Krisztián    8,5 mp             1.Lákovics Márk        9,0

                                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)

                                   2.Ágoston Zsombor   8,6 mp             2.Tóth Benedek          9,4

                                    ( Zalaegerszeg)                                   ( Keszthely)

                                   3.Lovas Patrik                        8,7 mp             3.Kovács Barnabás     9,5 

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

 

14 induló vett részt.                           21 induló vett részt.

 

Lányok 60 m        1.Széchenyi Martina   8,8 mp             1.Csahóczi Kamilla    9,0

                                   ( Mosonmagyarovár)                          ( Keszthely)

                                   2.Szabó Dorina Kira   8,8 mp             2.Nagy Amarilla         9,2                                          ( Mosonmagyarovár)                            ( Keszthely)

                                   3.Schein Kata             8,8 mp             3.Fekete Ramóna       9,3

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Szombathely)

 

                                   27 induló vett részt.                           33 induló vett részt.

 

Fiúk 800 m                       1.Tóth András                        02:45,5            1.László Péter      02:39,0

                                   ( Keszthely)                                       ( Zalalövő)

                                   2.Horváth Krisztián    02:46,3            2.Árvai Csongor   02:55,0

                                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)                   ( Szombathely)

                                   3.Nánásy Máté           02:46,4            3.Becze Benjámin 02:55,7

                                   ( Keszthely)                                        ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)

 

                                   12 induló vett részt.                           12 induló vett részt.

 

Lányok 800 m    1.Iker Natália             02.35,7            1.Németh Luca  02:55,4

                                   ( Szombathely)                                   ( Szombathely)

                                   2.Moser Boglárka       02:45,1            2.Czigány Emma 03:01,7

                                   ( Sopron)                                            ( Zalaegerszeg)

                                   3.Juhász-Tóth Eszter  02.45,4            3.Horváth Zselyke 03:03,1

                                   ( Szombathely)                                   ( Szombathely)

 

                                   11 induló vett részt.                           10 induló vett részt.

 

 

 

 

Fiúk

Távolugrás                   1.Ágoston Zsombor   4,37                 1.Putsay Bence 4,10

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Pécs)

                                   2.Karsai Ádám           4,23                 2.Kovács Barnabás 3,83

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

                                   3.Gaál Máté                4,15                 3.Lákovics Márk 3,82

                                   ( Landorhegyi Ált. Isk.)                     ( Petőfi )Sándor Ált. Isk.)

 

                                   12 induló vett részt.                           17 induló vett részt.

 

Lányok

Távolugrás                        1.Röszler Dóra           4,37                 1.Csahóczi Kamilla 4,19

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Keszthely)

                                   2.Rónai Milda            4,29                 2.Nagy Amarilla 4,01

                                   ( Sopron)                                            ( Keszthely)

                                   3.Farkas Nikolett        4,24                 3.Tamási Eszter 3,96

                                   ( Keszthely)                                       ( Szombathely)

 

                                   22 induló vett részt.                           20 induló vett részt.

 

Fiúk

Kislabdahajítás  1.Karsai Ádám           44,89               1.Sólyom Bálint 36,96

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

                                   2.Kozma Ádám          41,99               2.Putsay Bence 35,98

                                   ( Landorhegyi Ált. Isk.)                     ( Pécs)

                                   3.Horváth Szabolcs    39,69               3.Nagy Ákos 31,26

                                   (Keszthely)                                        ( Ady Endre Ált. Isk.)

 

                                   11 induló vett részt.                           15 induló vett részt.

 

Lányok

Kislabdahajítás  1.Tóth Gerda              37,80               1.Németh Borbála 31,16

                                   ( Petőfi Sándor Ált.Isk.)                    ( Szombathely)

                                   2.Farkas Nikolett        34,36               2.Bán Bianka  26,80

                                   (Keszthely)                                        ( Keszthely)

                                   3.Gulyás Zóra             31,34               3.Boncz Brigitta 22,82

                                   (Szombathely)                                                ( Ady Endre Ált. Isk.)

 

                                   7 induló vett részt.                             7 induló vett részt.

 

 

Összesen 256 induló vett részt a versenyen.

 

 

 

Zalaegerszeg, 2017.október 04.