Hírek
In Memoriam Tóth János! | Nyomtatás |
2018. január 04.

A DOKUMENTUMOK című menüpont alatt olvasható "In Memoriam Tóth János" !
 
In Memoriam Tóth János! - Temetés | Nyomtatás |
2018. január 04.
Tisztelt Szövetségi Vezetők!

 

Szomorúan tudatom - aki még nem értesült róla -  hogy volt elnökünk Tóth
János Úr elhunyt.

Temetésére holnap / pénteken/ 12.00 órakor kerül sor a Göcsej úti temetőben.

A család kérése, hogy mindenki 1 szál virággal búcsúzzon Jánostól.

Kérem aki részt kíván venni a temetésen holnap 8.00 óráig jelezzen vissza.
Gondoskodunk a virágról és javaslom, hogy együtt

tegyük le a ravatal elé.

Találkozzunk 11.50 órakor a ravatalozóval szemben a volt nyomdától induló
temetői úton.

 

Üdvözlettel:

 

 

Kámán Ferenc

ZMSE Sportigazgatója

92 596 - 220; 30 997 4344

 
Zala Megyei Parasportnap Meghívó 2017. | Nyomtatás |
2017. november 30.
A Zala Megyei Parasportnap Meghívója a DOKUMENTUMOK menüpontban tölthető le.
 
ZMSE 2017. évi Sportkonferenciája Meghívó | Nyomtatás |
2017. november 30.

 

 

ZALA MEGYEI Sportszövetségek

Egyesülése

Sportkonferenciája

 

2017. december 8. 13.30 óra

 

8900 Zalaegerszeg, Varkaus tér 1.

Liszt Ferenc Általános Iskola

 

 

TÁMOGATÓ

Nemzeti Együttműködési Alap

 

 

    FŐVÉDNÖK

       Császár József

   ZMSE Elnöke

 

 

 

Program

 

 

 

13.30 - 14.00 Regisztráció

 

13.45 - 14.30 Kölyök Atlétikai Bemutató

 

14.00 - 14.05 Elnöki köszöntő

 

14.05 - 14.20 A Magyar Diáksort Szövetség programjainak eddigi eredményei,

Zala megyei vonatkozásai, lehetőségek-tervek a közeljövőben.

Előadó: Sipos Győző MDSZ Nyugat-Dunántúli Regionális Iroda Vezetője

 

14.25 - 14.40 Speciális sportolók versenyrendszere, sportágak szerepe az

integrációban

Előadó: Szíver Krisztina Zala Megyei Fogyatékosügyi Sportreferens

 

14.45 - 15.00 Sportszakember képzés helyzete Zala megyében

Előadó: Kámán Ferenc ZMSE Sportigazgatója

 

15.05 - 15.40 Újraélesztési ismeretek valamint defibrillátor használata

Előadó: Kertész Róbert diplomás ápoló - oktató

 

Moderátor: Kámán Ferenc ZMSE Sportigazgatója

 

Minden előadás után a kérdések megválaszolása.

 

15.45 - 15.50 Konferencia zárása

 

16.00 - Állófogadás a konferencia előadói és a meghívottak részére

 

 

 

 

Sportkonferenciákon a részvétel ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött.

 

 

 

Regisztráció: 2017.december 06-ig: Az email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges

 

 
2017-2018. Megyei Diákolimpia Naptár | Nyomtatás |
2017. október 19.
A 2017-2018. Évi Diákolimpia Versenynaptára a DUKUMENTUMOK menüpontból tölthető le.
 
Nyílt Atlétikai Szabadidős Verseny Jegyzőkönyv 2017. | Nyomtatás |
2017. október 10.

Nyílt Atlétikai Szabadidős  Verseny

2017.09.28.

Zalaegerszeg

 

 

Férfi                                       Női                                                  

 

Távolugrás                   1.Császári Mátyás       6,05 m             1.Polai Panna               4,29 m                                     Keszthely                                            Nagykanizsa

                                   2.Tóth Áron                 5,94 m             2.Simon Anna              4,78 m

                                   Keszthely                                            Zalaegerszeg

                                   3.Domán Barnabás      5,70 m             3.Kustor Virág 4,74 m

                                   Keszthely                                            Alsópáhok 

 

                                   25 induló vett részt.                             32  induló vett részt.

 

Magasugrás          1.Karosi Gergely         180 cm            1.Krasznai Anna          150 cm

                                   Nagykanizsa                                        Nagykanizsa

                                   2.Bocskai Marcel        165 cm            2.Herman Nikolett       150 cm                                    Nagykanizsa                                        Nagykanizsa                                                               3.Domán Barnabás            160 cm            3.Kis Fruzsina 140 cm

                                   Keszthely                                            Zalaegerszeg

                                   3.Tóth Áron                 160 cm

                                   Keszthely

 

                                   14 induló vett részt.                             16 induló vett részt.

 

Súlylökés                1.Godhárd Emi            11,05 m           1.Veiland Violetta        013,58 m

                                   Zalaegerszeg                                       Nova

                                   2.Kocsis Bálint 9,93 m             2.Zsoldos Viktória       10,19 m

                                   Zalaegerszeg                                       Alsónemesapáti

                                   3.Tellek Bence 8,29 m             3.Veiland Fanni            8,93 m

                                   Zalaegerszeg                                       Nova

 

                                   16 induló vett részt.                             15 induló vett részt.

 

Gerelyhajítás      1.Markó Ábel            36,68 m             1.Joós Eszter   2          3,05 m

                                   Lenti                                                   Lenti

                                   2.Bíró Szilveszter         31,61 m           2.Matucz Vanda          23,02 m

                                   Lenti                                                   Lenti

                                   3.Kiss Bálint                30,71 m           3.Varga Júlia                19,44 m

                                   Lenti                                                   Lenti                           

 

5 induló vett részt.                               5 induló vett részt.

 

 

 

10x200 vegyes váltó    

 

1. Nagykanizsa I.                   4:42,7

2. Nagykanizsa II.        4:43,8

3. Zalaegerszeg I.         4:51,4

 

12 váltó / 120 fő

 

Összesen 130 egyéni és 120 fő indult váltóban. 250 résztvevője volt a versenynek.

 

 

 

Zalaegerszeg, 2017.október 10.

 
Zalaszentlőrinci Családi Sportnap Jegyzőkönyv 2017 | Nyomtatás |
2017. október 10.

Összesített jegyzőkönyv

2017.09.30. Zalaszentlőrinci Családi Sportnap

 

Nyolc versenyszámból a legjobb négy helyezést számolva alakult ki a végeredmény.

Óvodások:                  Fiú                                                      Lány

1.      Molnár Zalán                                1. Bella Kata

6 induló vett részt.                             6 induló vett részt.

 Iskolások:                         

1. Bella Mátyás                                  1.      Bella Sára                        

2. Tatai Milán                                     2.       Tóth Dorina

3. Moravecz Tamás                            3.       Varsányi Viktória

12 induló vett részt.                           15 induló vett részt.

Dolgozók:

1.      Mészáros Máté                              1. Mészárosné Leopold Anikó

2.      Kustán Róbert                               2. Laczkó Nikolett

3.      Pajor László                                   3. Pajor Lászlóné

 12 induló                                                 7 induló

Nyugdíjasok:

1.      Góczán István                              1. Kámán Ferencné

2.      Johann Tatzl                                 2. Góczán Istvánné

3.      Gerencsér Ferenc                          3. Erika Stentsröm

 5 induló                                                   3 induló

Összesen 66 induló, a résztvevők összlétszáma mintegy 75 fő. A 8 sportágban összesen 184-en álltak rajthoz. 

                                                                                                          Versenybíróság

 

 
Tehetségkutató Verseny Jegyzőkönyv 2017. | Nyomtatás |
2017. október 10.

Tehetségkutató Verseny

2017.09.29.

Zalaegerszeg

 

 

11-12 évesek                          9-10 évesek                                                       

 

Fiúk 60 m           1.Horváth Krisztián    8,5 mp             1.Lákovics Márk        9,0

                                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)

                                   2.Ágoston Zsombor   8,6 mp             2.Tóth Benedek          9,4

                                    ( Zalaegerszeg)                                   ( Keszthely)

                                   3.Lovas Patrik                        8,7 mp             3.Kovács Barnabás     9,5 

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

 

14 induló vett részt.                           21 induló vett részt.

 

Lányok 60 m        1.Széchenyi Martina   8,8 mp             1.Csahóczi Kamilla    9,0

                                   ( Mosonmagyarovár)                          ( Keszthely)

                                   2.Szabó Dorina Kira   8,8 mp             2.Nagy Amarilla         9,2                                          ( Mosonmagyarovár)                            ( Keszthely)

                                   3.Schein Kata             8,8 mp             3.Fekete Ramóna       9,3

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Szombathely)

 

                                   27 induló vett részt.                           33 induló vett részt.

 

Fiúk 800 m                       1.Tóth András                        02:45,5            1.László Péter      02:39,0

                                   ( Keszthely)                                       ( Zalalövő)

                                   2.Horváth Krisztián    02:46,3            2.Árvai Csongor   02:55,0

                                   ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)                   ( Szombathely)

                                   3.Nánásy Máté           02:46,4            3.Becze Benjámin 02:55,7

                                   ( Keszthely)                                        ( Petőfi Sándor Ált. Isk.)

 

                                   12 induló vett részt.                           12 induló vett részt.

 

Lányok 800 m    1.Iker Natália             02.35,7            1.Németh Luca  02:55,4

                                   ( Szombathely)                                   ( Szombathely)

                                   2.Moser Boglárka       02:45,1            2.Czigány Emma 03:01,7

                                   ( Sopron)                                            ( Zalaegerszeg)

                                   3.Juhász-Tóth Eszter  02.45,4            3.Horváth Zselyke 03:03,1

                                   ( Szombathely)                                   ( Szombathely)

 

                                   11 induló vett részt.                           10 induló vett részt.

 

 

 

 

Fiúk

Távolugrás                   1.Ágoston Zsombor   4,37                 1.Putsay Bence 4,10

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Pécs)

                                   2.Karsai Ádám           4,23                 2.Kovács Barnabás 3,83

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

                                   3.Gaál Máté                4,15                 3.Lákovics Márk 3,82

                                   ( Landorhegyi Ált. Isk.)                     ( Petőfi )Sándor Ált. Isk.)

 

                                   12 induló vett részt.                           17 induló vett részt.

 

Lányok

Távolugrás                        1.Röszler Dóra           4,37                 1.Csahóczi Kamilla 4,19

                                   ( Zalaegerszeg)                                   ( Keszthely)

                                   2.Rónai Milda            4,29                 2.Nagy Amarilla 4,01

                                   ( Sopron)                                            ( Keszthely)

                                   3.Farkas Nikolett        4,24                 3.Tamási Eszter 3,96

                                   ( Keszthely)                                       ( Szombathely)

 

                                   22 induló vett részt.                           20 induló vett részt.

 

Fiúk

Kislabdahajítás  1.Karsai Ádám           44,89               1.Sólyom Bálint 36,96

                                   ( Szombathely)                                   ( Keszthely)

                                   2.Kozma Ádám          41,99               2.Putsay Bence 35,98

                                   ( Landorhegyi Ált. Isk.)                     ( Pécs)

                                   3.Horváth Szabolcs    39,69               3.Nagy Ákos 31,26

                                   (Keszthely)                                        ( Ady Endre Ált. Isk.)

 

                                   11 induló vett részt.                           15 induló vett részt.

 

Lányok

Kislabdahajítás  1.Tóth Gerda              37,80               1.Németh Borbála 31,16

                                   ( Petőfi Sándor Ált.Isk.)                    ( Szombathely)

                                   2.Farkas Nikolett        34,36               2.Bán Bianka  26,80

                                   (Keszthely)                                        ( Keszthely)

                                   3.Gulyás Zóra             31,34               3.Boncz Brigitta 22,82

                                   (Szombathely)                                                ( Ady Endre Ált. Isk.)

 

                                   7 induló vett részt.                             7 induló vett részt.

 

 

Összesen 256 induló vett részt a versenyen.

 

 

 

Zalaegerszeg, 2017.október 04.

 

 

 
Nyílt Atlétikai Szabadidős Versenykiírás 2017. | Nyomtatás |
2017. október 10.

NYÍLT ATLÉTIKAI SZABADIDŐS VERSENY

 

A verseny célja:  Zalaegerszegen az egészséges életmód népszerűsítése az atlétika segítségével.

Rendező: Zala Megyei Szabadidősport Szövetség - ZMSE

                  

Helyszín, időpont:            Zalaegerszeg Városi Sportcentrum és Dózsa pálya

                                           2017. szeptember 28.  11.00

Versenyszámok: időrend szerint

Versenybíróság:  elnök:                                               Kámán Ferenc    

                            titkár:                                               Bella Attila

Résztvevők:  minden 15 évesnél idősebb polgár

Jelentkezés: A jelentkezés 30 perccel a versenyszám kezdete előtt zárul.

Díjazás:

§  a legjobb eredményt elért női és férfiversenyző különdíjat a résztvevők emléklapot kapnak

Egyéb:

§  az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállal a rendezőség

§  szeges cipő nem használható

Időrend

 

1100               Súlylökés Férfi-Női

1140               100 m Női

1210          Gerelyhajítás Férfi-Női

1240               Magasugrás Férfi- Női

1310               10x200 m  Váltófutás (vegyes)

 

2017.október 10.

bsp;         Kislabdahajítás Fiú

 

1710               800 m Leány              

1730               Eredményhirdetés, Különdíjak átadása

 

 

2017.október 10.

 
TEHETSÉGKUTATÓ VERSENYKIÍRÁS 2017. | Nyomtatás |
2017. október 06.

TEHETSÉGKUTATÓ VERSENY

 

A verseny célja:  Zalaegerszegen az egészséges életmód népszerűsítése az atlétika segítségével.

Rendező: Zala Megyei Szabadidősport Szövetség - ZMSE

                  

Helyszín, időpont:                 Zalaegerszeg Városi Sportcentrum

                                                2017. szeptember 29.  15.00

Versenyszámok: időrend szerint

Versenybíróság:  elnök:                                               Laczkó László

                            titkár:                                               Góczánné Tóth Zsuzsanna

Résztvevők:  minden 15 évesnél idősebb polgár

Jelentkezés: A jelentkezés 30 perccel a versenyszám kezdete előtt zárul.

Díjazás:

§  a legjobb eredményt elért női és férfiversenyző különdíjat a résztvevők emléklapot kapnak

Egyéb:

§  az öltözőben hagyott értéktárgyakért felelősséget nem vállal a rendezőség

§  szeges cipő nem használható

Időrend 

1500               60 m Leány EF.

                          Távolugrás Fiú

1530               60 m Fiú EF.

               Kislabdahajítás Leány

1600          60 m Leány Döntő

1610           60  m Fiú Döntő

                Távolugrás Leány

1620               Kislabdahajítás Fiú

1710               800 m Leány              

1730               Eredményhirdetés, Különdíjak átadása

 

 

2017.október 10.

 
Kövess minket a Facebookon! | Nyomtatás |
2017. október 03.
Látogass el a Zala Megyei Sportszövetségek hivatalos Facebook oldalára!
https://www.facebook.com/zalamegyei.sportszovetsegekegyesulese.9
 
<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

Eredmények 1 - 11 / 108